09 Nisan 2014

ING Bank Hesabımı Kapatmıyorlar.

Yaklaşık 10-11 ay önce maaş hesabı için Ankara'dan ING Koşuyolu İstanbul şubesinden hesap açılmıştı. Fakat çalıştığım firmadan çıkış yaptığım için maaş hesabını kapatmak için ING Bank Köroğlu Şubesine başvurdum.

Burada hesabımda olan para bana verildi ve gerekli yazı imzalanarak ING Bank Koşuyolu şubesine gönderilmek üzere verildi. 10 gün sonra kontrol etmek için baktığımda hesap hala açık gözüküyordu? Koşuyolu Şubesini aradım bize kapatmak istediğinize dair faks gönderin dediler. Tamam dedim onuda yaptım. Üzerinden 5 ay geçti ve hala hesabım açık. Lütfen sizden rica ediyorum şu hesabımı kapatınız! Sizden yazılı bir kağıt istiyorum hesabın kapatıldığına.Bu kadar zor mu bu işlem?

Eren 95 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2014

    Sn Eren K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2014

    Sn Eren K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön