08 Şubat 2014 #2282756

ING Bank Hesabımı Kapatmıyor

38**70 numaralı ING Bank müşterisiyim. Yine her zamanki gibi ING Bank ile olan problemimi dile getireceğim. İzmir-Hatay şubesinden hesaplarımı kapatmak için dilekçe yazdım. Hesabımın bulunduğu şubeler Bursa ve İzmir-Girne şubeleri. Girne şubesinden bir bayan beni arayarak kullanmadığım ve hiç hareket olmayan hesabımın 13 tl borcu olduğu ve kapatamadıklarını söylediler. Borcu hemen yatırdım, fakat 3 gün geçmesine rağmen hesaplarım hala kapatılmadı. Müşteri hizmetlerine sorduğumda bu şekilde hesap işletim ücreti kesmeye devam edeceklerini söylediler. Hesabımı kapatmak için daha fazla ne yapayım? Kurtulmaya çalışıyorum kurtulamıyorum, artık bezdirdiler.

Bülent 105 Okunma

Cevaplar

  • Bülent12 Şubat 2014

    uzun uğraşlarım sonucu hesaplarım kapatılabildi. Geç gelen bir çözüm fakat ING bank ile bir daha çalışmam için yeterli değil.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön