30 Ocak 2014 #2265575

ING Bank Hesabımı Kapatmıyor

ING Bank Malatya merkez şubesine iki kez yazılı olarak hesaplarımın tamamının kapatılması talimatını verdiğim halde hesaplarım kapatılmadı. Hesaplarımı kapatmam için ne yapmam lazım?

Serkan 80 Okunma

Cevaplar

 • Serkan04 Mart 2014

  evet hala hesabim kapanmadi kredili mevduat hesabin kapandi otomatik odemem talimatlarim kapandi vadesiz hesabtan isletim ucreti kesmek icin zemin olusturuldu hala isletim ucreti kesiliyor benden iki ay once kapama talimatim dikkate alinmadan. ing banktan hesap acicak arkadaslar iyi dusunsun benim durumuma kimsenin dusmesini istemem.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 12/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Serkan12 Şubat 2014

  HALA CEVAP VERİLMEDİ HESAPLARIM KAPANMADI İŞLETİM ÜCRETİ KESİLDİ KESİLMEYEDE DEVAM EDİLİİYOR.

 • Serkan03 Şubat 2014

  03.02.2014 cevap alamadım hala....

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Serkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön