19 Şubat 2013

ING Bank Hesabımı Kapatmak İstiyorum!

İng Bank Bilecik şubesi nezdinde açık bulunan hesaplarımı kapatmak için iki gün boyunca şubeyi aradım, en sonunda lutfedip telefonu açtılar. adıma açılı bulunan 6 adet hesabı kapatmak istediğimi bulunduğum ilde ing bank şubesi olmadığını bana bu konuda yardımcı olmalarını rica ettim. Bana konuyla ilgili kendilerine faks çekmemi kimlik bilgilerimi ve hesap numaralarını yazmamı söylediler.


Dedikleri gibi yaptım faksı çektim ancak aradan 5 gün geçmesine rağmen herhangi bir işlem yapılmadı. sonra aynı faksı tekrar çektim yine bi 5 gün geçmesine rağmen hiçbir işlem yapılmadı. telefonla ulaşmaya çalışıyorum ancak telefonu açan yok.nasıl bir şubedir bu bilecik şubesi? sanal bir şube midir?

İbrahim 150 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim25 Şubat 2013

    ing bank şikayet var sorumlusu nihan hanıma bu süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön