19 Eylül 2013 #2019383

ING Bank Hesabımı Kapatamıyorum!

ING Bank eski müşterisiyim. Bu süre boyunca bir çok şehirde ING Bank hesabım oluştu. En son İzmir - Hatay şubesinde hesap açtırıp önceki Muğla hesaplarımı kapattırmak istedim. İzmir - Hatay şubesinde talimat yazıldı.


Muğla şube nakit kartınızı iptal etmeden hesap kapatamayız deyip ING Bank müşteri hizmetlerine yönlendirdi. ING Bank müşteri hizmetleri kartınız başka şubeye ait kapatılmasına gerek yok dedi.


Muğla şubeye geri döndüğümde "Tamam, ama bu sefer destek hesabınızda 2,42 TL faiz gözüküyor" dediler. Müşteri hizmetlerine geri döndüm " Böyle bir borç gözükmüyor ama şubenizle görüşün" diyor. Bu nedir şimdi? Parasında değilim ama top gibi birbirlerine yönlendirip duruyorlar. Tümden kapatacağım o olacak.

Firat 109 Okunma

Cevaplar

 • Firat'ın Teşekkür Mesajı27 Eylül 2013

  Aslında ne kadar basit bir işlemin arap saçına çevrilebildiğini görmüş olduk. Ama bu süreçte ING BANK merkezde yetkili müşteri hizmetlerinden MERVE hanımın olaya duyarlı ve özenli yaklaşımı olayı çözdü. Keşke en başta Muğla şubesi personeli ve ilk aradığınızda karşınıza çıkan müşteri hizmetleri personeli de aynı özeni ve açıklayıcılığı sağlayabilseydi. Bu arada işin içinde tam olmasa da ING Bank İzmir Hatay şubesindeki GÜLŞAH hanıma da bu süreçteki duyarlılığı için de teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sn Fırat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sn Fırat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 20/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır.Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sn Fırat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön