16 Mart 2013 #1688222

ING Bank Hesabımı Kapatamıyorum!

Yaklaşık iki ay önce ING hesaplarımı kapatmak üzere şubeye gittim. Şube bana bir fax numarası verdi buraya fax çekin dedi. Hesap numaralarımı yazarak tüm hesaplarımın kapatılması için talimat yazıp verilen numara faxladım. Sonrasında hesap kartımı kırıp attım. Bir 1 ay sonra Ek hesabımına işletim masrafı yansıtılacağı ile ilgili bir mesaj aldım. Bu mesajı aldıktan sonra internet şubesinden giriş yaptığımda hesabımın hala açık olduğu gördüm. Müşteri ilişkilerini aradım şubeye yönlendirdi. Şubeyi aradım fax verdi bu numaraya fax çekin dedi. O şubeye de fax çektim. üzerinden 15 gün geçti ve halen hesabım aktif. Zaten şube telefonlarından müşteri temsilcisine ulaşmak ölüm. Kapatın Şu hesabı lütfen

Sezgin 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Sezgin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

    Sn Sezgin M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön