11 Nisan 2013 #1736784

ING Bank Hesabımı İptal Etmeme Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

18.05.2012 tarihinde 225-400**** nolu hesabımı kapatmak üzere Ankara Balgat şubesinden T. bey aracılığıyla talimatım taranarak İstanbul İmes şubesine gönderilmiştir. Buna rağmen ocak ayında hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir yine aynı şekilde Ankara Balgat şubesinden T. bey daha önceki talimatla birlikte İstanbul İmes şubesine açıklayıcı bir mail atmıştır bunca yapılanlara rağmen 10.042013 tarihinde hesabımdan yine hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır lütfen bana bunu biri açıklasın.

Ahmet 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Ahmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Ahmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön