16 Nisan 2015

ING Bank Hesabımdan Kesinti Yaptı!

ING Bank KBB sorgu bedeli
altında hesabımdan ücret kesmiştir. Bu ücretin ne olduğunu bilmiyorum acil
olarak iadesini istiyorum. Siz onay vermeden yok farkında olmadan tıklamadan bu
sorgu yapılmaz diye bahaneler uydurulmakta ING Bank bankamatiğine gitmem
internet bankacılığını 3 ayda bir kullanırım. Telefon bankacılığından sadece
bana abuk sabuk mesajlar bilgilendirmeler yapmayın, diye söylemek için görüştüm
müşterisini bu kadar yolunacak kaz gören bir banka görmedim. Umarım bir daha
kimse bu banka ile çalışmaz.

Mesut 355 Okunma

Cevaplar

 • Mesut24 Haziran 2015

  İnsanları kandırmayı bırakın özür dileyip eksik olarak iade ettiniz 2 ay sonra tekrar kestiniz. dolandırmayın insanları.

 • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Mesut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/04/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mesut17 Nisan 2015

  Hiçbir şekilde müşterilerine ulaştıklarını düşünmüyorum konu hakkında net bir bilgi vermek için günlerce beklemeye gerek yok. Kafalarına göre para keserken çok hızlılar ancak iadeye gelince yavaş bırakın insanları kandırmayı ve her şikayete aynı cevabı yazmayı.

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Mesut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön