20 Ocak 2014 #2243966

ING Bank Hesabımdan Kesinti Yaptı!

ING Bank'ta hesaplarım bulunmaktadır. Mayıs 2013'ten ocak 2014 tarihine kadar bilgi verilmeden otomatik olarak her ay 1.99 tl ücret kesilmiş. Kesintilerin tamamın hesabıma aktarılmasını istiyorum. Cevabın olumsuz olması durumunda hesaplarımı kapatacağımı ve hakkımı hukuksal yollardan arayacağımı bilmenizi isterim. Kesintinin adı ING BİLG.SER.SAT-PK:SMS22.

Burhan 75 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Burhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Burhan'ın Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

    ing.bank düzeltme yaptı müşteri temsilcisine teşekkürler kapatılabilir

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Burhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön