20 Şubat 2013

ING Bank Hesabımdan Kesilen Ücretin İade Edilmesini İstiyorum!

Ben 9321*** numaralı müşteriyim. Ocak 2013'te hesap işletim ücretinin alınmayacağı vaad edilen Günlük paket'e üye oldum, ve hesaba yatırdığım ilk paradan, anında 2012 yılına dair hesap işletim ücreti kesildi. Daha önceden açılan ve şu anda kapalı olan bir hesaba ilişkin olduğunun bilgisi verildi. 2012'de internet üzerinden açılmış ve hiç kullanılmamış, bu sebeple de kapatılan eski bir hesaba ilişkin; yeni açılan hesaptan ücret kesilmesi hiç de adil değil. Yapılan kesintinin iade edilmesini rica ediyorum.

Erdinç 79 Okunma

Cevaplar

 • Erdinç11 Mart 2013

  Hiç bir çözüm sunulmadı, iade yapılmadı. Çok ilgili ve özenli konuşan bir kadın yetkili telefonda 20 dakika süreçlerinden bahsetti ve neden iade yapamayacaklarına beni ikna etmeye çalıştı. Bana sözler vererek, "araştırmalar yapacağını ertesi gün geri dönüş yapacağını vs" telefonu kapattı, günlerdir geri dönüş yapmadığı gibi, hiç bir sözünü de tutmamış oldu. Beklentim kalmadı. umarım bundan sonra sorun yaşamam. Teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2013

  Sn Erdinç G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sn Erdinç G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sn Erdinç G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön