29 Kasım 2014
Yorum Yap
#2857353

ING Bank Hesabımdan İznim Olmadan Para Alındı

15 gün önce, HSBC Bank ATM'sinden para çekerken komisyon ücreti yüksek olduğu için iptale bastım. Hesabımdan 1000 TL çekildiğine dair SMS gelmesi üzerine aynı anda çağrı merkezini aradım. 15 gündür bir geri dönüş yapmadılar. Çağrı merkezi inceliyoruz deyip duruyor. Acaba ben sizin kasanızdan 1000 TL alsaydım, sizi 15 gün boyunca oyalayabilir miydim?


Bir de başka kontak bilgisi vermiyorsunuz. Yazılı şikayet gönderme şansım yok. Müşteri tecrübesi ve müşteri kaybetmek adına güzel bir örnek. Öyle fazla analiz yapmaya gerek yok. Bu arada, yapacağınız iş HSBC'den o ATM'nin LOG'larını ve para durumunu incelemesini istemek.

Murat 545 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn Murat M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Murat02 Aralık 2014

  Problemim çözülmedi, bakalım ne kadar sürecek.. 21.yy'da bankacılığın geldiği bu nokta gözlerimi yaşartıyor.

 • ING Bank Temsilcisi01 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn Murat M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 01/12/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Murat M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler