11 Şubat 2014 #2287335

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor

2011 yılında ING Bank'tan 36 ay taksitle kredi çektim. Şimdiye kadar 35 taksitimi kesintisiz ve zamanından önce yatırdım ama yatırdığım ücret az gelecek ki EFT yaptığım için hesap işletim ücreti uygulanmış ve taksitim eksik görünerek destek hesaptan sağlam destek çıkılarak ( bilgi verilmeden ) zamanla bu para katlanarak 215 liralık bir ek borç oluşmuş. Eğer bu sorun çözülmezse en kısa zamanda yasal haklarıma başvuracağımı ve bu borcuda kesinlikle ödemeyeceğimi bildiririm.

Bahtiyar 91 Okunma

Cevaplar

 • Bahtiyar10 Mayıs 2014

  Umarım en kısa zamanda batarsınız.

 • Bahtiyar07 Nisan 2014

  Standart cevap uzmanı İng bank. Çözüm sizden neden bu kadar uzak? Bu kadar yoğun olmanızın sebebi müşterilerinizin şikayetleri mi? Hala bir geri dönüş yapmadınız.

 • Bahtiyar23 Mart 2014

  Müşteri olarak hiç memnun değilim.

 • Bahtiyar22 Mart 2014

  Hala bir çözüm bulunamadı. Müşteri memnuniyeti sıfır. Siz siz olun bu bankadan uzak durun. Neden derseniz ? 12 ay kredi çekersiniz 13 ay ödeme yaparsınız. Kısacası benim durumum bu.

 • Bahtiyar22 Mart 2014

  Hala

 • Bahtiyar25 Şubat 2014

  Aslında buraya teşekkürlerimi sunmayı düşünüyordum. 24 şubat 2014'te iletişime geçip ücret iadesi yapıldı. Tam tüm fikirlerim değişmişken rüya şubeye gitmekle kabusa döndü. Ben tüm taksitlerimi ödediğim halde hala bir taksit eksik görünüyor. Bunun sebebi de destek hesap ve hesap işletim ücreti ortak çalışması. Benim anlamadığım tüm taksitlerimi yatırdığım halde neden hala 1 taksit ücreti isteniyor benden. Acil bu soruna suni çözüm değil de gerçek bir çözüm sunmanızı bekliyorum. Üç kez şubeye gittim ve bu sorun hala devam ediyor para iadesi yapabilirsiniz ama zaman iadesi nasıl yapacaksınız?

 • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

  Sn Bahtiyar B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2014

  Sn Bahtiyar B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 21/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Bahtiyar15 Şubat 2014

  Klasik bir cevapla bu sorunun üzerini kapatmaya çalışıyorlar. 4 gündür iletişime geçmediler

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Bahtiyar B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön