13 Mayıs 2013 #1793422

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

3 kuruş param biraz daha çok kazandırsın diye ben de ING Bankta turuncu hesap açtırdım. Hesabımdan kolay para çekebileyim diye de vadesiz bir hesap açtırdım. Aslında bu fikri bana banka çalışanı verdi. Hesapta ertesi güne para kalmadığı sürece aktif bir işlem sayılmayacağını bu şekilde istersem bankamatikten parama ulaşabileceğimi söyledi. Aktif bir işlem olmayacağı için hesap işletim ücreti de kesilmeyecekti. Çünkü sabah ve akşam hesabın son meblası "0" oluyordu. Ben de aynen söylenen gibi kullandım. Bugün neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde hesap işletim ücreti kesildi, maddi olarak mağdur oldum. ING ile bir daha çalışmayacağım, bir çok konuda da sıkıntı var. Hesaplarımı kapattıracağım.

Soydan 69 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Soydan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Soydan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön