15 Nisan 2013 #1743617

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum 13 . taksitini ödediğim 24 aylık 15000 tl'lik bir kredim bulunuyor kredi çekilirken banka çalışanı arkadaşlar kredi çeken müşterilerimizden hesap işletim ücreti almıyoruz yönünde bilgi veriyor kredi dışında banka ile uzaktan yakından alakam yok her ay taksitimi 1 hafta öncesinden öderim 13. taksiti öderken borç göründüğünü öğrendim ve hesap işletim ücreti olduğunu söylediler bu ücret alınmıyordu dedim ve artık alınıyor dediler ve bu ücreti benim hiçbir bilgim ve onayım olmadan destek hesap açılıp ücretin oradan çekilmesini mantığım almıyor şikayetime çözüm üretmezler ise direk mahkemeye vereceğim.

Çağlar 62 Okunma

Cevaplar

 • Çağlar25 Nisan 2013

  Öncelikle firma yetkilisi Merve Hn ilgi ve alakası ayrıca sabırlı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.Müşteri odaklı yaklaşım için firma ve çalışanlarını gönülden kutlar birlikteliğimizin devam edeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.saygı ve sevgilerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

 • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sn Çağlar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Çağlar19 Nisan 2013

  Konu ike ilgili hala bir bilgilendirme olmadığı gibi 2 kez arayıp acilen dönüş yapılmasını rica etmeme rağmen dönüş olmamıştır

 • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sn Çağlar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön