08 Nisan 2013

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Geçen yıl maaşımı aldığım banka olan ING'de iki adet hesabım bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğum banka değiştiği için uzun bir süredir kullanmıyordum ve bu nedenle hesaplarımı kapatmak istedim. Şubeye gidip dilekçe verdiğim halde dilekçem işleme konulmamış ve hesabım kapatılmamış. Üstelik hesaptan bir de hesap işletim ücreti kesmişler. Banka çalışanları hesap kapatma yollarını bilmiyor mu. Biliyorlarsa dilekçem neden işleme konulmuyor. Ya bize hesabımızı nasıl kapatacağımız söylensin ya da yetkililer işlerini yapsınlar.

Öznur 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Öznur U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Öznur U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön