13 Eylül 2013 #2010877

ING Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank çalışmayan hesaptan hesap işletim ücreti aldı. 4.Levent şubedeki hesabıma başka bankadan EFT yaptım. Hesabı yaklaşık bir yıldır kullanmıyordum. Para hesaba geçer geçmez 49,48 TL'lik 2013 yılı 8. ay hesap işletim ücreti altında ücreti kestiler. Ücretin acile iadesini istiyorum. Bu nasıl bir uygulamadır?

Halil 136 Okunma

Cevaplar

 • Halil'in Teşekkür Mesajı27 Eylül 2013

  Geri dönüş ve bilgi için ilgili birime tşk.

 • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sn Halil Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Halil13 Eylül 2013

  24 saat oldu geri dönen yok... sırada bekliyoruz sanırsam

 • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn Halil Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön