30 Ocak 2014 #2266691

ING Bank Hesabıma Bloke Koydu

Ben kamuda memur olarak çalışmaktayım maaşımda icra kesintisi olmasına rağmen ve kanunda da belirtildiği üzere maaşın 4/1 fazlası maaş hesabından kesilemez diyor buna rağmen ING Bank biz maaş hesabı sistemi kullanmıyoruz diyerek maaş hesabıma bloke koyarak beni mağdur etmektedir. Diğer kamu kurumlarının da bu şikayetimi dikkate alıp ilgili bankayı uyarmasını istiyorum.

Onur 442 Okunma

Cevaplar

 • Onur21 Şubat 2014

  Böyle bankacılık ne ala müşteriyi ararız bilgi veririz diyen bir zihniyet ne zaman arayıpta bilgi verecekmiş merak ettim doğrusu kaliteden söz eden bir bankaya bu yakışır kafasına göre iş yapmak !!!!

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Onur E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde Muğla Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Onur15 Şubat 2014

  2 hafatadır ne yapıyorsunuz merak ediyorum doğrusu size icra mahkemesının fekki kararını bile verdim hala olmuyor olmuyor!!!

 • Onur06 Şubat 2014

  İng Bank icranın blokenın kaldırılması kararına ragmen hala bilerek beni magdur etmektedir borc 3 ay önce kapanmıs alacaklı avukat bankaya kaldırma yazısı yazmış ama banka bunu dikkate almamıs.

 • Onur06 Şubat 2014

  Maaşıma koyulan bloke ile ilgili icranın kaldırma kararını götürmeme ragmen herhangi bir işlem yapılmadı banka kafasına göre hareket ediyor.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Onur E. hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön