14 Şubat 2014 #2287786

ING Bank Hesabım Kapatılmadı

Kayseri ING Bank merkez şubesinde bulunan hesabımı 03.02.2014 günü dilekçe vererek kapatmak için maaş kartımla beraber banka yetkilisine verdim. Ancak aradan 8 gün geçmesine rağmen kontrol ettiğimde hesabın halen açık olduğunu gördüm ve banka yetkilisine tekrar gittim.


Hesabımda bulunan 0.50 kuruşluk bir bloke olduğu ve bundan dolayı hesabı kapatamadıklarını söylediler. Blokenin neden, niçin ve kim tarafından konulduğu ise halen çözülemediği gibi beni müşteri hizmetlerine yönlendirler. Orası ise genel müdürlüğe ve tekrar genel müdürlük banka şubesine derken tam 8 gündür hesap kapanmadı gitti. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır ve nası hizmet anlaşılır gibi değil. Nedenle hesabım halen açık.

Cihan 123 Okunma

Cevaplar

 • Cihan'ın Teşekkür Mesajı20 Şubat 2014

  hesabim bugun kapandi.tesekkur ederim...

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2014

  Sn Cihan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cihan17 Şubat 2014

  halen hesap kapatmadi..ve geri donus saglanmadi.

 • Cihan14 Şubat 2014

  sayın site yetkili sizde tam 3 saniye sonra cevap yazdılar nasıl program kullanıyorlarsa artık..şıp diye cevap geldi bakacağız artık..icratları ne olacak..ben şahsen bu bankanın önünden geçmiye korakar oldum

 • Cihan14 Şubat 2014

  13 gundur cozemediniz bakalim ne olacak...bir tanede bddk yaziyorum..

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Cihan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön