21 Mart 2013 #1697302

ING Bank Hesabı Kapatmıyor!

İng banktan 2 ay önce kalamış şubesinden kredi çektim.Kalamış şubesindeki bayan hesaba bağlı kart,kredi kartı istemediğimi söyledim.Kartları kapatırsam eğer benden her ay hesap işletim ücreti alınacakmış.Şimdi kredimi kapattım hesap kartım kapanmıyor 17.85 hesap işletim ücreti kestikleri için kalamış şubesini aradım hallediceklerini söylediler, halen hesabım kapanmadı.Arkadaşım bana kart gönderiyosun 2 ay önce ve bundan işletim ücreti alıyosun var mı böyle bir şey ilgili kişilere şikayet edilecektir..

Emre 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Emre K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/03/2013 tarihinde Kalamış Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emre21 Mart 2013

    Derhal inceleleyip hesabınızı kapattik diye arayın..

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn Emre K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön