14 Eylül 2013 #2012331

ING Bank Hesabı Güncellemede Sorun Yaşatıyor!

1-2 yıl önce İnternet'ten ING Turuncu Hesap başvurusu yaptım, adresime kurye geldi, Bireysel Sözleşme imzalattı, kimlik bilgilerimi yazdı gitti ve hesabım açıldı ve hesabımı hep İnternet'ten kullandım.


1-2 ay önce uyarı çıkmaya başladı "şubemize gidip bilgilerinizi güncelleyin yoksa hesabınızdan işlem yapamazsınız" diye, ben de 2 gün önce şubeye gittim ( en yakın şube bana 60 km) bilgilerimi güncellettim, bankamatik kartını aldım. 1 gün sonra SMS ve mail geldi. 20 Eylül 'e kadar şubemize gelip bilgilerinizi güncelleyin yoksa işlem yapamazsınız diye. Ben bunun bir şaka olduğunu düşünüyorum ve açıklama bekliyorum.

Yaşar 123 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar'ın Teşekkür Mesajı19 Eylül 2013

    Şubeden arayıp gerekli bilgi net bir şekilde verildi. Şubeden arayan bayanın ismini unuttum ama çok duyarlıydı. Çok teşekkürler ilginize.

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Yaşar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/09/2013 tarihinde Eskişehir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sn Yaşar K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön