23 Ocak 2014 #2251451

ING Bank Her İşletim Ücreti Alıyor

ING Bank, her ay hesabımdan 10 TL kesiyor. Bu ay 20 TL kesmişler. Böyle bir şey olamaz ya ayıp. Hesabımı kapatacağım kesinlikle.

Ahmet 58 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili sms gönderilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

 • Ahmet24 Ocak 2014

  SAYİN YETKİLİ BEN ZATEN SİKAYETİMİ YAZMADAN ONCE BANKANİZİ ARADİM. TELEFONDAKİ SAHİSA HESABİMDAN HER AY PARA KESİLİYOR NEDEN DEDİM KENDİSİDE BANA HESAP İSLETİM UCRETİ KESİLİYOR HER AY DEDİ BASKA BİR ACİKLAMASİ YOK DEDİ. SİZ TEKRAR NEDEN ARİYOSUNUZ Kİ FARKLİ BİR SEY SOYLEYECEKSENİZ BURADAN SOYLEYİNİZ HERKES AYDİNLANSİN. DAHA ONCE BU SİTEDE BU KONUDA SİKAYETTE BULUNAN KİSİYE CVP OLARAK "ARAYİP KENDİSİNİ BİLGİLENDİRDİK" DEMİSSİNİZ. EGER AYDİNLATİCİ BİR CEBAP YAZARSANİZ BİR DAHA KİMSE BU KONUDA SİKAYET YAZMAZ BELKİ.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 24/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Ahmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön