06 Eylül 2013 #1996657

ING Bank Her Ay Kesinti Yapıyor!

ING Bank Florya şubesinden hesabımdan her ay 3 hesaplık ücret kesiliyor . Ben bunu farkedip bankayı aradığımda ise aldığım yanıt 3 aylıktır geriye dönüktür. En son hesabımı 6 ay geriye dönüp incelediğimde ise her ay 21 TL ücret kesilmiş. Bankadan yine 3 aylık kesilmiştir . Her ay mı 3 aylık toplu çekim yapılıyor? dediğimde, müşteri hizmetlerine sorun dendi.


Müşteri hizmetleriyle tekrar konuşup bankaya döndüğümde ise, 10 kez aradım ve telefonu açıp suratıma kapattılar . Hala hatalarını kabul etmiyorlar. Hiçbir bankada bu uygulama yok. Haksız yere çekilen paranın iadesini talep ediyorum.

Merve 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Merve İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Merve İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön