10 Eylül 2013 #2004273

ING Bank Her Ay Başka Bir İsim Adı Altında Ücret Kesiyor!

Geçen ay hesap işletim ücreti altında 100 lira kesen ING Bank bu ay da 69 lira kart ücreti altında bir ücret talep etmiştir. Gerekli ödemelerimi yaptım ancak bu paranın da geçen ay gibi yatırdığım paradan kesildiğini bildiğimden bu paranın tarafıma iadesini talep etmekteyim ve her ay başka bir isim altında para kesilmesinden oldukça şikayetçiyim.

Ali 40 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Ali Rıza E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Ali Rıza E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön