10 Ocak 2014

ING Bank Her Ay Aidat Kesiyor

Çalışmış olduğum firmanın maaş olarak yatırdığı paradan her ay 7 ile 9 TL arası para kesiliyor . Defalarca telefon açmama rağmen hala kesiliyor. 1. ay aidatı - 2 . ay aidatı - 3 . ay aidatı ..... bu şekilde devam ediyor .


Bu aidat paralarını almak için mahkemeye mi vermek gerekir. Bu mu ING Bank'ın insanlara verdiği değer? Her banka gibi reklamlarda insana yönelik hizmetten bahsediyorlar ama gel gelelim işin gerçek olmadığı bu örneklerle ortaya çıkıyor .

Kazım 28 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sn Kazım K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sn Kazım K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön