05 Temmuz 2014

ING Bank Her Ay 10 TL ve Üzeri Borçlandırıyor!

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi çektim ödemelerim gününden önce olduğu halde bankanız her ay bana hesap bilmem neyi diye 10 tl ve üzeri borçlandırma yapmaktadır. Bu neyin borcu? Ben sizden aldığım kredinin parasını gününden önce ödediğim halde neyi borçlandırıyorsunuz? Şahsımın bilgilerinin incelenmesi ve benden bu zaman kadar kesilen tutarların iadesi için şahsıma cep telefonundan ulaşmanızı bekliyorum, yoksa savcılığa gideceğim.

Osman 367 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Osman Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Osman Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/07/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Osman Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön