24 Ocak 2014 #2253574

ING Bank Hediye Çekini Vermedi

ING tarafından ING web sitesine TC kimlik numarası ile giriş yapıldığı taktirde Migros Sanal Market'te geçerli 100 TL üzerine 25 TL hediye çeki içerikli bir SMS geldi. Bende hem bilgisayardan, hem de telefonumdan kampanyaya katılmak için giriş yaptım ama kendileri bana hediye çekini vermediler.


Müşteri hizmetlerini aradım konu ile ilgileneceklerini söylediler. Bir haftadır bir geri dönüş olmadı. Madem sözünüzü tutmayacaksınız neden böyle bir bilgilendirme gönderiyorsunuz? Reklamlarda müşteri memnuniyeti diyorsunuz, borcuna sadık müşterilerimiz baş tacı diyorsunuz. Bu şekilde mi teşekkür ediyorsunuz?


Not: Bildiriminiz 281248 talep numarası ile işleme alınmıştır, içerikli mail gönderildi.

Özgür 135 Okunma

Cevaplar

 • Özgür29 Ocak 2014

  Kredi kartımı iptal ettirdim. Bence ortada sorun kalmadı.

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Özgür27 Ocak 2014

  Ne arayan var ne de soran. Süper hizmet kalitesi. Tebrik ediyorum.

 • Özgür24 Ocak 2014

  1 haftadır neyi inceliyorsunuz merak ettim. Eğer bu oyalama politikası ise tepkimi kartımı iptal ederek gösterebilirim.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön