25 Ekim 2016 #6773119

ING Bank Hayat Sigortasını Mecbur Kıldı

ING Bank 'tan kredi çektim, bana hayat sigortası yapmamın mecburu olduğunu söylediler ve benden 584 TL kesmişler. Biraz araştırdım ve hayat sigortası yapmamın mecburu olmadığını öğrendim. Bugün bankaya sigortanın iptal edilmesini istedim ama bana krediyi kapatmadan iptal edemeyeceğini söylediler. Bu haksız uygulamanın bitirilmesini ve benden alınan paranın geri ödenmesini istiyorum.

Serdal 512 Okunma

Cevaplar

  • Serdal11 Kasım 2016

    İng bank 17 gün oldu ama hala hakkım olan parayı vermedi.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Serdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Serdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön