12 Şubat 2016

ING Bank Hayat Sigortası Para İadesini Talep Ediyorum

ING Bank tarafından 36 ay vade ile kredi çektim. Kredimin 21 taksitini erken ödedim. Ve hayat sigortamın iptalini ve hak ettiğim paranın tarafıma iade edilmesini dilekçe ile şubeye ilettim. Anca ne iade oldu ne de müşteri hizmetlerini aradığımda yardımcı olunmadı.Hiçbir konuda yardımcı olmadılar. Söylenen tek şey şubeye uğrayınız.Benim olduğum yerde şube yok ne olacak?

İsmail 213 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı19 Şubat 2016

    teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn İsmail S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn İsmail S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön