13 Eylül 2013 #2010334

ING Bank Hayat Sigortası İadesi!

2012 Ağustos ayında bankanızdan kullanmış olduğum 3 yıl vadeli 10000 TL kredi için , 210 TL hayat sigortası kesintisi yapılmış olup , ilgili krediyi 04.09.2013 tarihi itibariyle kapatmış bulunmaktayım.


Aynı gün ING Emeklilik Kırşehir şubenize iade için dilekçe verdim. 10,09,2013 tarihinde tarafıma yapılan iade tutarının 75 TL olduğunu, hesap hareketlerinde gördüm. Hesaplamanın tekrar yapılıp eksik kalan tutarın hesabıma geçilmesini talep ediyorum.

Resul 123 Okunma

Cevaplar

  • Resul'un Teşekkür Mesajı25 Eylül 2013

    ıng bankın sorunu kısa sürede çözdüğü için çok memnun oldum. özellikle gn müdürlük çağrı merkezinde merve hn ilgisi için çok teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Resul Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn Resul Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön