11 Mayıs 2013 #1792051

ING Bank Hayat Sigortası İadesi!

ING bank tan 2012 mart ta kredi çektim 2013 mayıs ayında krediyi kapattım. Kredi vadesi 60 ay iken ben 14. ayda krediyi kapattım. Hayat sigortası 266 tl ödemiştim geri iadesi 128 tl . Geri kalan parayı kesmişler. Bu adalet anlayışına sığacak bir davranış değil.

Erkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Erkan29 Haziran 2013

    bu konu ile ilgili herhangi bir gelişme yapılmadı. maalesef ing bank ta çalışan arkadaşa yönlendirmişler onun yapacağı herhangi bir şey yok. başından savmışlar resmen. ilginize teşekkürler . şikayet var.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Erkan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/05/2013 tarihinde Rize Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sn Erkan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön