03 Eylül 2013 #1989922

ING Bank Hayat Sigortası İademi Eksik Yatırdı!

Bahçeşehir ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullandım ve banka bana 24 aylığına 127 TL'ye hayat sigortası yaptı. Ben krediyi 8 ay ödedim sonra elime para geçti erken kapattım ve şubeye kullanmadığım hayat sigortasının iadesini talep ettim. Onlarda 43 TL falan hesabıma yatırmışlar. Ben şubeye gittim neden bu kadar az diye onlarda dedi ING Emeklik'i arayın.


ING Emeklik'i aradım dediler şubeye sorun. Size ancak şube cevap verebilir. Tekrar şubeyi aradım dediler. ING Emeklilik'i arayın. Tekrar ING Emeklilik'i aradım. Şubeyle görüşün dediler ve hiçbiri benim bu sorunuma çözüm bulamadılar. Beni oradan oraya oraya yönlendirdiler. Lütfen banka bana bir açıklama yapılsın.

Zaman 77 Okunma

Cevaplar

 • Zaman11 Eylül 2013

  ing bankasına teşekkür ederim

 • Zaman'ın Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

  ing bankasına müşteriye olan ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sn Zaman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Zaman08 Eylül 2013

  kaç gün oldu hala tarafıma bi geri dönüş olmadı.bankanın araamsını bekliyorum

 • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sn Zaman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön