04 Haziran 2015

ING Bank Hayat Sigortası Bedelini Hala İade Etmedi!

Erken kapamış olduğum kredime ait hayat sigortasının iadesini aradan 10 gün geçmesine rağmen hale iade etmediler. Karşımızda muhatap bile bulamıyoruz şube bizle alakası yok, iadeyi NN Emeklilik yapacak. NN Emeklilikte şubenin talepte bulunması gerekiyor diyor.

Olcay 293 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi29 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Olcay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Olcay15 Haziran 2015

  1.99 dan kredi verdiler birde tanışma kredisi diyorlar, tanışma bu ise vay halimize hala arayan soran yok

 • Olcay12 Haziran 2015

  Arayan soran yok hatta muhatap alan bile yok

 • ING Bank Temsilcisi04 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Olcay G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön