05 Nisan 2013 #1725822

ING Bank Havale ve EFT Masrafları Kesintisi Yapıldı!

Ing Bank maaş müşterisiyim. Bankalar maaş müşterilerinden hesap işletim ücreti almazlar.Bunu herkes bilir.Ayrıca havale,eft v.b. gibi işlemlerde işlem ücreti de almazlar.Yıllardır çalıştığım firmaların kullandığım maaş kartların da hesap işletim ücreti veya işlem ücreti gibi kesintiler kesinlikle olmadı.


Fakat şuan kullandığım maaş kartından tüm bu bahsettiğim kesintiler yapılmakta.Banka yetkilileri kesinlikle bu tarz kesintiler olmayacağını da belirttiler.Konuyla ilgili kendilerinden yeterli destek alamadım.Ayrıca müşteri hizmetleri de fevkalade yetersiz. Bu konuya acil bir çözüm bulunmasını istiyorum aksi taktirde yasal haklarımı arayacağım.

Deniz 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Deniz İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Deniz İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön