27 Şubat 2013 #1656161

ING Bank Havale İşleminde Sorun Yaşattılar!

26. 02. 2013 tarihi saat 12:10 da İng Bank Ankara Ostim şubesindeki hesabımdan aynı şubedeki bir hesaba yüklü miktarda havale gönderdim. Gönderdiğim tutar anında hesabımdan düştü ve telefonuma havaleniz gerçekleşti hata varsa . . Numarayı arayın diye msj geldi. Fakat para akşam 16:30 olduğunda halen karşı tarafın hesabına geçmemişti.


Bankayı arayıp görüştüğüm 4 ayrı kişi biz göremiyoruz şube görür gibilerinden geçiştirici cevaplar verdiler. Havale yapılan kişi şubeye gittiğinde havalenin banka hesabında olduğunu fakat kendi hesabına aktarılmadığını öğrendi. Yani şubeye gidip uğraşmasa acil lazım olan para hesabına geçmeyecekti. Burada hatanın kimde olduğunu şubedekiler de üstüne almıyor merkezde.

Koray 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sn Koray G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/03/2013 tarihinde Ostim Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Koray G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön