05 Ağustos 2015

ING Bank Harcama İtirazı Hakkında!

İNG Bank tarafımdan adıma kredi kartı çıkartılıp İstanbul'da bir adrese ve başka birine teslim edilmiştir. Oysa ben Nevşehir'de ikamet ediyor ve Nevşehir de görev yapıyorum. Haberim olmadan çıkarılan bu kredi kartına 15000 TL limit verilmiş ve hepsini kredi kartını alan dolandırıcı tek seferde harcamıştır. Şuanda benden borcumu ödememi istiyorlar. Mağdur olduğum yetmiyormuş gibi birde banka ile cumhuriyet savcılıgı arasında mekik dokuyorum. Bu nasıl iş anlamadım.

Tamer 152 Okunma

Cevaplar

  • Tamer06 Ağustos 2015

    Kredi kartı alan kişi benim kendimi aklayıp ispat etmemden çok daha kolay emek sarfetmiştir. 4 gündür banka ile Cumhuriyet Savcılığı arasında gidip gelmekteyim.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Tamer Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Tamer Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön