28 Ağustos 2013 #1980025

ING Bank Hala Dosyam Kapanmamış!

ING Bank'tan geçen sene kredi borcum yüzünden icralık olduk ve yine geçen sene bu borcu kapadım. Maaş aldığın bankadan kredi çekmek istediğimde hala borcumun gözüktüğünü dosyamı hala daha kapatmadıklarını ve bu yüzden kredi veremeyeceklerini söylediler. Halbuki 1 yıl önce ben bu borcu kapatmıştım.


ING Bank'ın çağrı merkezini aradığımda kullanıcı kodu olmadan hiç bir işlem yapamıyacaklarını söylediler. O zaman çağrı merkezi ne iş yapar? Elim kolum bağlı hiç bir şey yapamıyorum!

Burak 165 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Fevzi Burak K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sn Fevzi Burak K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön