20 Ekim 2016 #6731464

ING Bank Haksız Yere Alınan Ücret!

Adım m*** s*** Kadıköy'e bağlı kazasker ING Bank şubesinden kullandığım kredi,kredi çekerken kesinlikle söylenmeyen her ay alınan hesap işletim ücreti 24 ay çektiğim kredi 700 TL ödemesi ilk 15 boyunca alınmayan hesap işletim ücreti son 3 4 ay borcumun bitmesine yakın hesabımdan alınmış benden 160 TL fazladan para alındı şubeye gidip itiraz ettiğimde biz genel müdürlüğe bildireceğiz denmesine rağmen herhangi bir sonuç alamadım işin ilginç yanı krediyi zamanında ödememe rağmen önce hesap işletin ücretini alıp kredinin ödenmemesi yani gecikmeye düşmesi ve bana verilen ATM kartın kapatılması banka müdürü y*** B*** beyefendi fazladan alınan ücretin üzerine bir bardak su içebilirsiniz söylemi oldukça rahatsız edici bütün ısrarlarıma rağmen yapılan hatadan dönmek yerine ısrarcı tutumu 15 alınmayan hesap işletim bedeli neden son 4 taksit kala benden talep edildiğini açıklayamayışı!

Mehmet 292 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön