15 Şubat 2014 #2296962

ING Bank Haksız Ücretler Talep Ediyor!

ING Bank'tan çekmiş olduğum bireysel kredi için benden alınan haksız dosya parası kredi sigorta parasının iade yapılmasını istiyorum ayrıca ING Bank benim kendilerinden çekmiş olduğum krediden yasal olmadığı halde hesap işletim ücreti istiyor. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır ki yasaları tanımadan kendi yasalarıyla müşterilerinden haksız kazanç elde ediyorlar?


ING Bank'ın benden kestiği ücretler hakkında tüm yasal haklarımı kullanacağım ve bu konuyu hem BDDK'ya hem de bankalar birliğine şikayet edeceğim. Bir de kullandığım ING bonus kredi kartını iptal ettim.


Not: Uluslararası bir banka olan ING Bank'ın Türkiye'de böyle haksız yere müşterilerinden para kesmesi çok şaşırtıcı ve düşündürücü.

Erdal 103 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sn Erdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Erdal18 Şubat 2014

    Kesinlikle ing bankasinin musterilerine cozum uretmesi Sifir dir birakin cozum uretmeyi ne musteri hizmetleri ne de subeleri cozum uretiyor sadece musterilerini oyalama yoluna gidiyorlar

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sn Erdal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön