29 Nisan 2013 #1769416

ING Bank Haksız Şekilde "İpotek Fek" Ücreti Kesti ve İlgilenmiyor!

Bankanın 3107994 numaralı konut kredi müşterisiydim, dosya masrafları ve özellikle de haksız yere ödediğim 350 tllik ipotek fek ücretinden dolayı bankanın krediyi çekmiş olduğum Şirinyer şubesine iadeli taahhütlü dilekçe gönderdim.(12.09.2012 tarihinde)Pttden mektubun ulaştığına dair belge gelmesine ve aradan yedi ay geçmesine karşın bankadan geri dönüş alamadım.


Halbuki yine Ing Bank'ta turuncu hesabım bulunmakta ve banka beni gün içerisinde kredi kartı, destek hesap pazarlama gibi konularda defalarca arayıp rahatsız edebiliyor. Son olarak şikayetimi buraya bildiriyorum ve sonuçları buradan paylaşacağım. Olumsuz sonuç aldığım takdirde tüm hesaplarımı kapatıp banka ile ilişiğimi keseceğim.

Serdar 135 Okunma

Cevaplar

 • Serdar30 Mayıs 2014

  Arkadaşlar ben Tüketici hakem heyetine başvurduktan 6 ay sonra hem ipotek fek hem de dosya masrafımı geri aldım. Hepiniz hakkınızı arayın.

 • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2013

  Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Şirinyer Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Serdar25 Mayıs 2013

  Bu kadar ilgisiz başka bir banka yoktur. Bari yalan söyleyip ilgileniyoruz, ilgileneceğiz demeyin. Ha buraya şikayet yazmamın ne faydası oldu, insanlar gördü bildi. Bir de banka beni reklam yapmak, kredi kartı pazarlamak için aramıyor artık :)

 • Serdar02 Mayıs 2013

  Maalesef banka halen benimle iletişime geçmedi. Yalandan bir otomatik inceliyoruz mesajından başka bir şey yok...

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön