28 Ekim 2016 #6803806

ING Bank Haksız Olarak Paramı Alıyor

Toplu param varken kredimi kapatayım, kurtulayım dedim. Benden erken kapama faizi adı altında para talep ettiniz. Hadi bunu anladım. Taksitlerimi mümkün olduğunda erken ödemeye çalışıyorum. 625 TL taksitim var, hesapta bu kadar para bıraktım. Bunun 452 TL'sini kredi tahsis ücreti diye kesmişsiniz. Ayıptır günahtır 625 TL'ye 452 TL paramı kesilir?


Bu işlemden benim bilgim olmadığı için kredim gecikmeye girmiş, KKB etkilenmiş. Ben ticaret yapan insanım, her gün bankayla işim oluyor. Sizin yüzünüzden ticaretim etkileniyor. 0850 no.lu hattınızı arıyorum, kurumsal işlemlere buradan bakamıyoruz diyorlar. Madem hizmet vermeyeceksiniz neden o hatta kurumsal işlemler menüsü koyuyorsunuz? İlçemdeki şubenizi kapattınız, bir şey sormak için en yakın şube 70 km uzakta. İşi gücü bırakıp ikide bir buraya mı gideceğiz? En kısa zamanda bankanızla olan bütün ilişkimi kesmeyi ümit ediyorum.

Hakan 296 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hakan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hakan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön