19 Şubat 2013 #1638592

ING Bank Haksız Olarak Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Ben Oyak üyesiyim, ev almak maksadıyla Oyak'dan konut kredisi kullandım, Oyak konut kredimi İNGBank'ın adıma açılmış bulunan hesabına yatırdı. Fakat İNGBank Oyak'ın yatırdığı bu konut kredisinden haksız olarak 25,83 TL "Hesap İşletim Ücreti" adı altında para kesti. Tarafımdan kesilen bu ücret tamamen haksız ve kanunsuzdur bunun nedenlerini aşağıya yazıyorum;


1. Adıma açılan hesap eski bir hesap olup bir zamanlar Oyak Bank'a ait bir hesap numarasıdır. dolayısı ile ben hiç bir zaman İNGBank ile Bankacılık sözleşmesi imzalamadım


2. Diyelim ki imzaladım (olmaz ya) bu hesabın açılış tarihi yaklaşık olarak 8 yıl öncesine dayanıyor. O tarihlerde "Hesap İşletim Ücreti" adı altında bir kesinti yoktu.

Süleyman 164 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn Süleyman D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn Süleyman D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön