17 Nisan 2013 #1748062

ING Bank Haksız Kesintiler!

15/03/2011 yılında çekmiş olduğum Iban No TR54 **** 01 kredimi 2 yıldır düzenli bir şekilde ödüyorum.Kredi çektikten sonra kart vermek istediler almadım. Hesabıma avans koydular kabul etmedim. Ben çektiğim krediyi düzenli bir şekilde ödeyeceğimi defalarca söyledim.Emekli olduğum için maaşımı ayın 5 de alıyorum,bu ay ki aidatımı 08/04/2013 te ödedim.


Cep telefonuma bir mesaj geldi bugün, kredimi yatırmamışım diye, yatırdığım aidatın makbuzunu da alıp bankaya gittim. Ben kredi aidatı yatırdım onlar hesap işletim ücreti almışlar. 2 yıldır hesap işletim ücreti kesilmezken şimdi benden her ay 6.50 kr alacaklarmış. Bankanın böyle bir hakkı varmı. Kredi çekince bütün masrafı alıyor.

Mukadder 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Mukadder S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Mukadder S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön