10 Mayıs 2013 #1789898

ING Bank Haksız Kesinti Yapıldı!

Ben ING Bank vadesiz hesabımı açtığım günden beri hiç kullanmadığım halde bu gün hesabıma 46. 00. tl eft yapıldı hesabımdan parayı çekmek isterken bi de baktım ne göreyim hesapta sadece 26. 00 görünüyor. Müşteri hizmetleri aradım paramın tamamına ne oldu dedim. İşte cevabı"hesap işletim ücreti yansıtılmış" diyor ben kullanmadığım hesaptan nasıl borçlu oluyorum akıl alamıyorum. Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Paramı gere vermeleri istiyorum şikayetimi ilgili yerlere gideceğine inanıyor bilginize arz ediyorum.

Ahmet 101 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı01 Haziran 2013

  teşekürler sayenizde sorunum geçici de olsa çözüldü.

 • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ahmet13 Mayıs 2013

  bana herhangi bir çözümsunmadılarki cevabı sadece sayfaya verdiler sms gönderdiler inceleme yapacaklarını söylediler çözüm dedikleri bundan ibaret.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön