10 Nisan 2013 #1735531

ING Bank Haksız Kazanç Elde Edinilmesi!

Ing Bank ın Ankara Bahçelievler Şubesinde olan hesabımdan 49tl hesap kesim ücreti alınmıştır bu hesabımdan telefon bankacılığı kullanarak yaptığım EFT işlemindende banka 15tl havale ücreti almıştır yani toplamda 65 tl ücreti banka keyfi olarak kesmiştir birçok banka internet ve telefon bankacılığı işlemlerinde böyle bir uygulama yapmaz iken ING bankın yaptığı bu haksız tutumu Tüketici Hakem Heyetinede ileteceğim konuyla ilgili mağduriyetimin düzeltilmesini istiyorum.

Bilal 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Bilal S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 11/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından email gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Bilal S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön