12 Şubat 2014 #2289497

ING Bank Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesmeye Devam Ediyor

25.02.2014 tarihindeki şikayet konusu hala çözülememiştir. Mevcut şikayetimden sonra ING Bank genel müdürlüğünden arandım. Ücretleri hesabıma iade edildi. Nüfus cüzdanımla şubeye gitmem gerektiği, ING günlük paket başvurumun tamamlanması için gerekli son adım olduğu söylendi.


04.02.2014'te şubeye gittiğimde zaten ING günlük pakette olduğum söylendi. Şubede dilekçe yazarak 03.02.2014'te kesilen 1.90 tl,04.02.2014'te kesilen 4.18 tl ve 9.21 tl, 08.02.2014'te kesilen 3.34 tl için iade talebinde bulundum. Aynı gün müşteri hizmetlerine şikayette de bulundum. Bugüne kadar geçen süre içinde tarafıma herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Mağduriyetimin giderilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

Özlem 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn Özlem O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde Eskişehir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Özlem O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Özlem O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön