11 Eylül 2013 #2005010

ING Bank Haksız Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Kasım 2012 tarihinde ING Bank'tan 10.000 TL kredi aldım ve bu nedenle bir adet mevduat hesabı bir adet ek hesap ve bir adet de kredi kartı hesabı açtırmak zorunda bıraktılar.


Kasım 2012 tarihinde ayında açtırdığım hesap için Eylül 2013 tarihine kadar masraf talep edilmedi fakat bugün şubeye gittiğimde hesap işletim ücreti olarak 50 TL + önceki borçlarınız için de 20 TL toplam 70 TL ücret aldılar. Yoksa banka kredi borcumu hesaptan çekmiyormuş.


Bana 11 ay içinde böyle bir talep olacağı hiçbir şekilde söylenmemiş ve talep edilmemiştir. Yapılan bu uygulamayı haksız buluyorum.

Aylin 46 Okunma

Cevaplar

  • Aylin20 Eylül 2013

    beni bu kadar çok uğraştırdığı için çok kızgınım ama hata olduğunu ve telafi edildiğini ilgilenildiğini görünce memnun oldum.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Aylin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Aylin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön