06 Mart 2015
Yorum Yap
#3088240

ING Bank Haksız Hesabımdaki Paraya Bloke Koydu

Bir akrabam bankaya fatura tutarlarını ödemek için ING Bank Çanakkale şubesi parasını yatırmıştı. Haciz kararı yüzünden banka bu tutara 6 ay bloke koydu. Akrabam haciz kararının bu ay kalktığına dair yazıyı defalarca Çanakkale ING Bank şubesine götürmüş.


Banka inatla blokeye haksız yere devam ediyor. Üstelik hiçbir gerekçeleri yok. Haciz kararı kalkmış bu meblağı banka neden inatla elde tutuyor soruyorum. Üstelik yakınım bu meblağı alamazsa tekrar zor bir sürece girecek.

Volkan Volkan 1.678 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Volkan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Volkan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler