27 Ocak 2014 #2258407

ING Bank Haksız Faiz Aldı!

Yaklaşık 10 gün önce ING Bank ATM'si bulamadığım için **** ATM'sinden para çektim 100 tl ekstreme 12 tl faiz uygulamışlar. Müşteri hizmetlerini aradım bu neyin nesi dedim. Neymiş başka ATM olunca hesaptan para çekemiyormuşum. Sadece kredi kartından çekiyormuşum böyle şey olur mu? O zaman bir uyarı yapın ya da faizi bu kadar deyin bu ay benden 40 tl faiz aldılar. Müşteri temsilcine ben kartı kullanıma kapatacağım dedim bana internetten ilgili birimlere yazı yazın dedi ilgi alaka sıfır. Ben bu konuyu BDDK'ya taşıyacağım yahu o zaman insanların ulaşabilecekleri yerlere ATM koyun uyarı yok hiçbir şey yok. Ben bu parayı ödemek istemiyorum.

Yaşar 162 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Yaşar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Yaşar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön