06 Mayıs 2013 #1780296

ING Bank Hakettiğim Bonusumu Vermiyor!

Aylar önce ING bonus kartı aldım ilk harcamam da bana 50 tl bonus vermiş Hiçbir şekilde bana bilgi vermediler ekstrem geldiğinde bonus verdiklerini ve 15 gün sonra geri aldıklarını gördüm aralık ayında başvuruda bulundum defalarca kez tekrar aradım call center acil olarak not aldıklarını vs vs vs söylediler 6 ay oldu hala ses yok ne kadar kolay değil mi insanları yanıltmak.

Afet 81 Okunma

Cevaplar

  • Afet'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2013

    17 mayıs tarihinde arandım ve sorunumuçözdüler teşekkürler....

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Afet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Afet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön