21 Haziran 2013

ING Bank Hakem Heyeti Kararına Rağmen Aidatım İade Edilmedi!

ING Bank 40***74 nolu kredi kartından kestiği aidatı hakem heyeti kararına rağmen iade etmemiştir.

Ömer 49 Okunma

Cevaplar

 • Ömer08 Temmuz 2013

  9 aydır beni uğraştırdınız.

 • ING Bank Temsilcisi27 Haziran 2013

  Sn Ömer Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ömer25 Haziran 2013

  arkadaşlar kart aidatım 9 aydır iade edilmiyor.bankayı aradığımda inceleniyor denilerek oyalıyorlar.2 ay önce mahkeme kararını faksladım ama yine inceliyoruz dediler.buraya yazdım yine incelediklerini maille bana bildirdiler.sonuç istiyorum sonuç bıktım inceliyoruz yalanlarından.bir sürü bankanın kartını kullandım hiç biri beni bu kadar mağdur etmedi.size tavsiyem bu bankadan ve ürünlerinden uzak durun...

 • Ömer21 Haziran 2013

  8 aydır bankayı arıyorum hakem heyetine şikayetimi bildirdim hala incelemede diyorlar.kim inceliyor ne inceliyor bişey diyen yok.sizin bankacılık anlayışınız müşteriyi mağdur etmek mi?

 • Ömer21 Haziran 2013

  hala ilgileneceğiz diyorsunuz.Ben talebimi kasım ayında bildirdim.sizin yaptığınız sadece oyalama...

 • ING Bank Temsilcisi21 Haziran 2013

  Sn Ömer Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön